test2

Doživotní záruka na vanu!!!

Ano, je to možné.

 

Jak to funguje?

Výrobce RAVAK a.s. poskytuje na vany v současnosti akční Doživotní záruku.

Značka RAVAK se jako první a jediná na českém trhu rozhodla poskytnout na své akrylátové vany doživotní záruku. Pokud si pořídíte jakoukoli akrylátovou vanu RAVAK, její výrobce vám nově zaručí bezplatnou výměnu či opravu, a to kdykoli během vašeho života.

Doživotní záruka platí na všech 20 modelů van RAVAK zakoupených u jakéhokoli prodejce či přímo přes e-shop RAVAK do konce roku 2016.

Doživotní záruka na vany značky RAVAK platí po celý život prvního majitele a její jedinou podmínkou je vaše registrace na webu www.ravak.cz. Poté získáte právo vanu kdykoli reklamovat a vana vám bude opravena či vyměněna. Jako každý výrobek, mají i vany RAVAK své doporučené způsoby instalace, které jsou odzkoušeny výrobcem pro jejich optimální fungování, a s takto nainstalovanou vanou získáte možnost kdykoli se na výrobce znovu obrátit.

Doživotní záruka vznikne pouze v případě, že kupující zaregistruje výrobek v níže uvedeném online formuláři v době 60 dnů od jeho zakoupení a využita může být vždy jen tehdy, pokud kupující při uplatnění Doživotní záruky předloží záruční list při koupi vany řádně vyplněný prodejcem nebo výrobcem spolu s platným prodejním dokladem, vztahujícím se k výrobku.

 

Postup registrace

V rámci řádné registrace je nutné, aby Kupující vany uvedl své jméno, rok narození, poštovní adresu, emailovou adresu, telefonní číslo, typ vany, sériové číslo vany, datum nákupu, název prodejce a místa, kde Kupující vanu koupil. Kupující též zaškrtne, zda-li má zájem být informován o novinkách značky RAVAK.

Kupujícímu bude na jím uvedenou emailovou adresu zasláno Potvrzení o registraci. Společnost RAVAK a.s. si vyhrazuje právo kdykoliv zkontrolovat totožnost osoby uplatňující Doživotní záruku s osobou uvedenou při registraci na www.ravak.cz.

A PROTO POKUD CHCETE MÍT KLID KUPTE SI VANU OD RAVAKU

Doživotní záruka na vanu!!!
Článek
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím