test2

Podlahové žlaby zařídí luxusní vzhled vaši koupelny

Koupelna je jedna z nejdůležitějších místností v domě či bytě. Pokud je u vás doma nějaká návštěva, jedna z místností kterou pravděpodobně navštíví je právě koupelna. Proto si mnozí dávají hodně záležet při zařizování interiéru koupelen. Luxusního a moderního vzhledu koupelny se dá docílit samozřejmě mnoha způsoby. Jedním z nich jsou podlahové žlaby. Ty jsou totiž oproti klasickým bílým sprchovým vaničkám mnohem designově „čistší“.

Bezproblémový odvod vody

Podlahové žlaby slouží k tomu, aby odstranily bariéru mezi suchou a mokrou částí koupelny. Jejich hlavní funkcí je tedy dokonalý odvod vody. Zpravidla bývají vyrobeny z kvalitní nerezové oceli, což zajišťuje nejen jejich dokonalou funkčnost, ale také inovativní vzhled. Výhodou podlahových žlabů je také ta skutečnost, že celý odtokový systém má opravdu dlouhou životnost. Podlahové žlaby dále opticky rozšiřují prostor koupelny, a to z toho důvodu, že podlaha v místnosti není narušována žádnou mohutnou sprchovou vaničkou.

Designová čistota

Podlahové žlaby se vyrábějí v nejrůznějších délkách, zakoupit můžete žlaby o délce 300 mm, ale také s délkou větší než 1000 mm. Pokud je vaše koupelna atypických rozměrů, nemusíte se však obávat, že byste měly s rozměry podlahových žlabů problém. Mnoho firem je pro vás totiž dokáže vyrobit na míru. Existují pak dva typy odtoků, v prvním případě se jedná o podlahové žlaby s klasickým bočním odtokem, v druhém případě se jedná o odtok svislý. Ten se využívá většinou u dřevostaveb, nebo v hotelech.

Není to jen o žlabech

K podlahovým žlabům si pak budete moct vybírat z široké nabídky roštů, mnohé z nich bývají opravdu dobře designově propracované. Právě tyto rošty dokáží vykouzlit luxusní vzhled vaší koupelny.

 

Prohlédnout podlahové žlaby v eshopu.

 

 

 

 

Podlahové žlaby zařídí luxusní vzhled vaši koupelny
Článek
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Povolit cookies