test2

Poptávky a individuální nacenění

Poptávky a nacenění zboží

Chystáte se na rekonstrukci, stavíte či jen plánujete větší nákup? Chcete nakoupit zboží na jednom místě? Máte zájem o nejlepší možné ceny na trhu? Chcete originální zboží se zárukou? Naši obchodníci jsou vám k dispozici a zdarma vám vypracují individuální nabídku.

 

Jak to funguje?

 • pošlete nám emailem na martin@akoupelnyatopeni.cz či prostřednictvím formuláře Vaši poptávku
 • naši obchodníci vytvoří cenovou kalkulaci
 • pokud požadované zboží nemáme skladem, navrhneme Vám vhodnou alternativu nebo zboží poptáme u našich dodavatelů
 • doporučíme vhodné doplňkové produkty, abyste nemuseli nic hledat

Výhody individuálního nacenění

 • ještě výhodnější ceny
 • seženeme zboží, které na eshopu nemáme
 • navrhneme vhodné alternativy
 • doporučíme související produkty a doplňkové zboží
 • nákup materiálu na jednom místě

Podmínky zpracování nabídky

 • předpokládaný nákup zboží minimálně za 40 000 Kč
 • poptáváte-li konkrétní produkty, uveďte prosím katalogová čísla nebo odkazy na produkty (upřesněte přesně rozměry, barvu)
 • nezapomeňte uvést Vaše kontaktní údaje (email, telefonní číslo...)
 • nabídku vám vypracujeme, co nejdříve, pokud chcete nacenění urychlit, prosím vyplňujte katalogová čísla a odkazy na produkty, výrazně to urychlí
 • vzor poptávkového dokumentu naleznete zde
 • poptávkový formulář si můžete stáhnout (nabídka Soubor - Stáhnout) nebo vytvořit kopii a nasdílet nám jej (Soubor - Vytvořit kopii)

 

Jednoduchý online poptávkový formulář

Na vašem soukromí nám záleží

Společnost Horák - CZ, s.r.o. využívá cookies pro bezpečné a spolehlivé poskytování svých internetových stránek, ověření výkonnosti a Vašich zkušeností jako uživatele a pro další zlepšování zásadního obsahu a personalizované reklamy jak na našich internetových stránkách, tak také na stránkách třetích poskytovatelů. Kliknutím na „Přijmout vše“ souhlasíte s používáním cookies a jiných technologií ke zpracování Vašich osobních údajů, včetně jejich předávání našim marketingovým partnerům (třetí osoby). Naši partneři využívají cookies a jiné technologie rovněž k personalizaci, měření a analýze reklamy. Pokud neudělíte svůj souhlas, omezíme se pouze na zásadní cookies a technologie. Přečtěte si více v našich Zásadách používání souborů cookies.

Přijmout všePouze nezbytné