RAVAK baterie Chrome CR 022.00/150 Vanová nástěnná 150 mm - X070042
Kliknutím zobrazíte detail obrázku.
AKCE! NÁŠ TIP
Počet hodnocení: 10
Chci ohodnotit tuto položku.

RAVAK baterie Chrome CR 022.00/150 Vanová nástěnná 150 mm

Výrobce:Ravak
Katalog. číslo:X070042
Hmotnost položky:3.148 kg
Běžná cena v obchodech: 5 590 vč. DPHUšetříte 1 118 Kč (20 %)
Původní cena: 5 590 vč. DPH
Naše speciální cena: 4 472 Kč vč. DPH
Doba dodání: skladem u dodavatele
?
Dostupnosti se aktualizují každý den.
Pro aktuální informaci volejte na tel.
+420 603 189 981.
Splátky od:193 Kč
ks

Vanová nástěnná baterie Chrome 150 mm

CR 022.00 Originální způsob napouštění vany, ve kterém se snoubí design a funkce. V základní poloze baterie nezabírá žádný prostor navíc. Pohybem páky dojde k přepnutí na sprchu, vyklopením ramínka se začíná napouštět vana. Výjimečný estetický solitér pro vaši vanu.

TECHNICKÉ INFORMACE

  • rozteč baterie: 150 mm
  • kartuš (průměr, materiál): 35 mm, keramická
  • provedení: s unikátním, otočným ramínkem
  • průtok (při 0,3 MPa): vana 15,96 l/min, sprcha 17,68 l/min
  • záruka na baterii: 5 let
  • vhodné: k vaně Chrome i všem dalším vanám RAVAK a jiným

Pro ucelené řešení a designový soulad koupelny doporučujeme baterie Chrome kombinovat s ostatními výrobky konceptu Chrome a dalším příslušenstvím RAVAK. Na vnější čištění doporučujeme používat přípravek RAVAK Cleaner Chrome.

 

Koncept Chrome

Nejširší designově sladěný koncept na českém trhu

Nechte se vést konceptem Chrome a koupelna vás překvapí synergií stylu s užitkem. Koncept Chrome je harmonicky sladěný do každého detailu a zahrnuje takřka padesát součástí. Jeho jednotícím estetickým prvkem je tvar oválu spojující všechny prvky do variabilně použitelného nadčasového setu, ve kterém najdete vanu, vanovou zástěnu, sprchové kouty v různých provedeních, sprchové vaničky, odtokový žlab, umyvadla, koupelnový nábytek, rozmanité druhy vodovodních baterií i koupelnové doplňky.

Řešení pro každou koupelnu

Díky množství jednotlivých výrobků a jejich promyšlenému souladu zabydlí koncept Chrome koupelnu jakékoli velikosti. A nejen to! Koncept Chrome zahrnuje i výrobky určené na toalety. Vše v moderním nadčasovém designu.

Keramika i kompozit

Dáváte přednost klasickým přednostem keramiky nebo vás víc potěší precizní design kompozitního litého materiálu? Vyberte si, co je vám bližší a můžete si být jisti, že pro každý požadavek má koncept Chrome řešení. Ke keramickým i litým umyvadlům máme stylově sladěný nábytek, který podporuje základní myšlenku každého modelu.

Univerzální design

Tvary výrobků z konceptu Chrome jsou tak jednoduše krásné, že vás nikdy nepřestanou bavit. Jejich styl nedominuje a vždy lze sladit i s ostatním vybavením.

Provozovatel