test2

Benekov

Benekov - podrobnosti

V současnosti již patří BENEKOV mezi nejvýznamnější evropské firmy zabývající se problematikou spalování biomasy. Největší důraz Benekov klade na flexibilitu a přizpůsobování produktů zákazníkům, vývoj nových technologií a špičkový servis jak pro distributory, tak pro konečné zákazníky. Kotle Benekov se zaměřují na efektivní, spolehlivé a pohodlné spalování dřevních pelet, kusového dřeva, štěpky, hoblin, odřezků a obilí.

Cena a štítky

Připojovací sady Invena

Bezdotykový dávkovač mýdla

RAVAK Sprchové kouty

RAVAK Baterie Termo

Poslední kusy skladem

České kotle firmy BENEKOV  slouží KE spolehlivému, pohodlnému a vysoce efektivnímu vytápění rodinných domů, škol, firem a jiných objektů. Hlavním programem firmy BENEKOV výroba a prodej automatických kotlů pro spalování tuhých paliv (hnědé uhlí, dřevní pelety, obilí a dřevní štěpka).

Automatické kotle Benekov představují snadné a levné vytápění domu a ohřev teplé užitkové vody. Přináší stejný komfort jako při topení plynem či elektřinou. Automatické kotle Benekov rozdělujeme dle typu paliva do dalších kategorií.

Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím