test2

Eurometalgroup

Eurometalgroup - podrobnosti

Je ryze českou strojírenskou firmou s výrobní tradicí od roku 1996. Pod hlavičkou společnosti EUROMETALGROUP s.r.o. se skrývá široké spektrum činností kvalifikovaných pracovníků strojírenského průmyslu.

Euromatelgroup

Jako jedni z mála výrobců v České republice nabízí zpracování plechů CNC technologiemi na strojích firmy TRUMPF. Dělení a řezání plechů laserem TRUMATIC L3030, ohýbání plechů TRUMABEND V850XS. Dále nabízí obrábění kovů a svařování ,zakázkovou a sériová výroba včetně všech subdodávek a povrchových úprav. Společnost má i svůj vlastní výrobní program.

Výroba nerezových kouřovodů

Pro veliký zájem začala společnost s výrobou nerezových kouřovodů. Jedná se stejně jako u ocelových silnostěnných kouřovodů o kompletní výrobní program. Trubky, kolena i ostatní komponenty pro odkouření v průměrech od 120mm až do 200mm. Na přání zákazníků jsme schopni vyrábět až do průměru 600mm.
 

Cena a štítky

Sleva, která Vás zahřeje

RAVAK Sprchové kouty

RAVAK Baterie Termo

Poslední kusy skladem

Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím