test2

Chcete dosáhnout moderního interiéru? Použijte desingové radiátory

Doby, kdy byly k dostání radiátory buď mohutné, bíle či béžově natřené, nebo žádné, jsou už naštěstí minulostí. Dnes se i v sortimentu radiátorů najdou jak klasické jednoduché linie čistě funkční radiátorů, tak i designové kousky, které v sobě spojují praktičnost a zajímavý vzhled. Radiátor tak může být nejen tepelným zdrojem, ale také velmi zajímavým designovým prvkem celého interiéru.

designový radiátor issan

Různorodé tvary a materiály designových radiátorů

Tvarové varianty vycházejí nejen z použitého materiálu, ale také z toho, do jaké místnosti je radiátor určen. Tak třeba do koupelen si nemusíte koupit jen klasický žebřík z trubek, ale i nejrůznější variant se ohnutými trubkami, spirálami, asymetricky upevněnými žebry, ale také radiátor ve tvaru lavice, na kterou lze usednout. Do hal, jídelen či obývacích pokojů se hodí radiátory s panelem vyrobeným z bezpečnostního kaleného sklad, asymetrické trubkové radiátory, oválné radiátory s jedinou trubkou, radiátory z plochých ocelových profilů s LED podsvícením a mnoho dalšího. Vyrábějí se na výšku i na šířku v nejrůznějších rozměrech, a to jak s možností uchycení na stěnu, tak i samostatně stojící.

radiátor vzhled design

Pestrý výběr barev - aneb když je radiátor doplněk

Designové radiátory doslova hrají všemi barvami od pastelových a přírodních odstínů až po třeba tyrkysovou, vínovou či tmavě modrou. Stačí si jen vybrat, jaká barva se vám hodí do interiéru. Nebo naopak budete nakupovat ostatní zařízení tak, aby ladilo s interiéru dominujícím barevným radiátorem. Jednotlivé povrchy jsou buď hladké, se strukturou či dokonce s metalízou.

desing radiátor

Další prvky a bezpečnost


Nejen vzhled je u radiátorů důležitý. Moderní designové radiátory mají skvělou výhřevnost a jsou vybaveny bezpečnostními prvky. Případně vlastní topné těleso kryje bezpečnostní sklo, pod nímž je dotykový display a světelné lišty. K mnoha typům se dá dokoupit bezpečnostní madlo.Designově zajímavé radiátory s vynikajícími užitnými vlastnostmi vyrábí například tuzemská firma ISAN Radiátory s.r.o. Výrobce s více než šedesátiletou tradicí přichází každoročně s novinkami a určitě si u něj vyberete radiátor do každého interiéru. Koukněte se u nás v e-shopu na jejich aktuální nabídku.

Chcete dosáhnout moderního interiéru? Použijte desingové radiátory
Článek
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Povolit cookies