test2

Jaké jsou trendy obklady do koupelny pro tento rok?

Hitem letošního roku se staly velkoformátové 3D obklady. Ty se vyznačují velmi působivým prostorovým efektem, který je jasně viditelný i pouhým okem. Od běžných obkladů se zcela liší, neboť dominují plastickými vzory s nově ozvláštňujícími vzhledovými prvky. Trojrozměrná struktura obkladů vytváří neuvěřitelný efekt světla a stínu, což pro mnoho z nás skýtá úžasnou podívanou.

Formát obkladu? No přece ten největší...

Velkoformátové 3D obklady do koupelny dodají nejednomu koupelnovému prostoru punc jedinečnosti, elegance a luxusu. Stěny obložené tímto typem obkladů navozují dynamický dojem, který snad nikdy nezevšední.

 

Decentní barvy hrají prim

Exkluzívní obklady ve 3D formátu se budou nejlépe vyjímat v prostorných místnostech, umístit se ovšem dají i do malých koutů. V tomto případě dojde přinejmenším k optickému zvětšení koupelnového prostoru. Momentálně s přehledem vedou bílé, šedé a béžové odstíny. Nonšalantně vypadají obklady v barvě antracitu či slonovinové kosti. Cool jsou také zelené a hnědé odstíny. V nabídce velkoformátových 3D obklady lze sehnat jak prakticky bezespárové kolekce, tak i řady s téměř neviditelnými spárami. Ty jsou k mání s různě vyvedenými dezény s lesklým nebo matným povrchem. Veškeré obklady jsou vyrobeny z vysoce kvalitní keramiky, která je naprosto odolná a stálobarevná.

 

Retro na vzestupu

Populární jsou koupelnové obklady v modernějším retro pojetí. Stylové jsou i tradiční keramické produkty v zemitých barvách, série s abstraktními anebo ornamentálními motivy vyrábějící na mnoho způsobů.

 

Mozaiky neztrácí na oblibě

Stále vedou i mozaiky. Ty jsou dodávány v široké škále barev, tvarů, velikostí a materiálů. Velmi vyhledávané jsou skleněné, kamenné, keramické a nerez mozaiky. Každý z těchto prvotřídních materiálů má něco do sebe. Právě mozaikové obklady podtrhnou celistvost interiéru. Ve specializovaných obchodech lze sehnat mozaiky ve čtvercovém, obdélníkovém, kruhovém a nepravidelném provedení.

Prohlédnout obklady do koupelny v našem e-shopu >>

 

Jaké jsou trendy obklady do koupelny pro tento rok?
Článek
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím