test2

Trendy v zařizování koupelnového nábytku

Snem každého je mít útulnou, moderní, avšak prakticky vybavenou koupelnu. Při výběru koupelnového nábytku se pak můžete řídit jednak svým vlastním vkusem, nebo můžete dát na rady designérů, kteří sledují nejmodernější trendy. Jaké jsou ale trendy v zařizování koupelnového nábytku?

 

 

Minimalismus vládne koupelnám

Přestože v poslední době převládá spíše trend minima nábytku v místnostech, při zařizování koupelny byste se jím příliš řídit neměli. Je třeba myslet na to, že je potřeba někam uložit veškeré potřeby, jako jsou ručníky či kosmetika.

 


Přírodní odstíny

Co se týče vzhledu koupelnového nábytku, v posledních několika letech převládá trend přírodních materiálů. V obchodech s koupelnovým nábytkem tedy narazíte na nábytek neutrálních barev, jako je například béžová, šedá, hnědá či žlutá. Oblíbenou je nadále bílá barva. Díky ní vypadá koupelna čistě a luxusně.

 

 

Propracované uložení kosmetiky

Dále se klade čím dál více nároků na úložné prostory, ty by měly být co nejpropracovanější. Do menších koupelen se například doporučuje zakoupit takový koupelnový nábytek, který je spíše do výšky, než do šířky. Dalším trendem je dále ta skutečnost, že v koupelně by mělo být zachováno co nejvíce volného místa. Tedy nakupte pouze tolik koupelnového nábytku, kolik úložného místa skutečně potřebujete. V posledních letech se stává také čím dál oblíbenějším nábytek vyrobený na míru. Této možnosti využívají především ti, kteří mají koupelny atypických rozměrů.
zastěna

 

Dřevo je stálicí

Velmi důležitým parametrem, na který se při výběru koupelnového nábytku budete muset zaměřit, je materiál, z kterého je vyroben. Stejně jako u barev koupelnového nábytku se návrháři přiklání k přírodním materiálům. Dominuje tedy koupelnový nábytek zhotovený ze dřeva, z praktických důvodů bývá někdy pravé dřevo nahrazováno plastem. Dřevo, nebo jeho plastové napodobeniny se pak často kombinují se sklem či kamenem.
 

Prohlédnout zboží z oddělení koupelny >>

Trendy v zařizování koupelnového nábytku
Článek
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím