test2

IVAR Ponorné Čerpadlo 4\ DAB CS4C-13M - 104100622"

IVAR Ponorné Čerpadlo 4\ DAB CS4C-13M - 104100622"
-15 %
obvykle do týdne skladem
Kat.číslo104100622VýrobceDAB
Termíny a ceny doručení
20 863 Kč 17 733 Kč 14 656 Kč bez DPH
Garantujeme nejlepší cenu
CZ distribuce
Záruka 24 měsíců
Servis v ČR
Na splátky od: Spočítat splátky

Jednofázové ponorné čerpadlo o průměru 97 mm určené do úzkých a hlubokých vrtů pro zásobování rodinných domů i velkých objektů, odčerpávání vody, dále pro zavlažovací, mycí i protipožární systémy.
Dodává se s rozběhovou skříňkou, 30 m kabelem a závěsným lanem. Zpětná klapka vestavěna.

Čerpadla jsou odstředivá, vícestupňová s radiálními, nebo radiaxiálními oběžnými koly. S elektromotorem jsou pevně, avšak snadno rozebíratelně spojena typizovanou přírubou. Přenos kroutícího momentu obstarává spojka s evolventním drážkováním. Hřídel a plášť čerpadla jsou nerezové oceli. Oběžná kola z technopolymeru mají sací kroužek chráněn nerezovou ocelí, těsnění sacího kroužku oběžného kola a těsnění mezi stupni je radiálně plovoucími abraziodolnými těsnícími kroužky. Výtlačné těleso se závěsnými oky a zpětnou klapkou, sací těleso, stejně jako difuzory, těleso ložiska i tělesa stupňů jsou z technopolymeru.

Ponorný asynchronní dvoupólový elektromotor má veškeré mechanické díly vyrobeny z nerezové oceli AISI 304. Je podvěšen pod čerpadlem, výstupní hřídel je opatřena vnějším evolventním drážkováním. Axiální síly vyvolané čerpadlem jsou zachycovány mohutným axiálním ložiskem. Axiální i radiální ložiska jsou mazána a chlazena netoxickou nemrznoucí vodní náplní motoru. Stator je umístěn v nerezovém vodotěsném pouzdře. Odnímatelný plochý přívodní kabel je přiveden plastovou krycí lištou po plášti čerpadla. Kondenzátor, spolu s nadproudovou ochranou jsou v rozběhové skříňce mimo čerpadlo.

Technické parametry:

  • Dopravní výška :  71,5m
  • Průtok Qmax :  4,2m3/hod
  • Čerpaná kapalina: čistá, bez pevných či abrazivních částic, nikoli vazká, neagresivní, nekrystalizující, chemicky neutrální, vlastnostmi blízká vodě.
  • Rozsah teploty kapaliny: od 0°C do + 40°C
  • Max. počet spuštění: 20 /hod.
  • Max. obsah rozptýleného písku: 60 g/m3
  • Napájecí napětí :  1 x 230V

 

 

"
VýrobceDAB
Průměrné hodnoceníProdukt nebyl hodnocen
Bez hodnocení
Přidat hodnocení
Dodáváme ponorná čerpadla a ponorné motory do vrtů a studní (3" až 10") z nekorodujících materiálů. Ideální pro zásobování vodou pro domácnosti i firmy.
Máte dotaz k produktu? Napište nám
Odpovíme obratem, nejpozději do několika hodin.
E-mailDotazJméno
Jsme tu pro vás také na telefonu
Jan Kocek
společně to vyřešíme
+420 412 331 111
Po-Pá 8.00-12.00 a 13.00-15.30
Odeslat dotaz
Popis produktuRecenzeTechnické parametryMáte dotaz?
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím