test2

REGULUS Akumulační nádrž PS2F 800 N+ (15218)

REGULUS Akumulační nádrž PS2F 800 N+ (15218)
-15 %
Český původ
obvykle do týdne skladem
Kat.číslo15218VýrobceREGULUS
Termíny a ceny doručení
Garantujeme nejlepší cenu
22 787 Kč 19 369 Kč 16 007 Kč bez DPH
CZ distribuce
Záruka 24 měsíců
Servis v ČR
Na splátky od: Spočítat splátky

Akumulační nádrže PS2F

Akumulačrní nádrže řady PS2F N+ jsou určeny pro akumulaci a následnou distribuci tepelné energie z kotlů na pevná paliva, tepelných čerpadel, solárních panelů, elektrokotlů apod. Akumulační nádrž je vždy připojena do uzavřeného topného okruhu. Nádrže jsou opatřené dvěma přírubami, kdy každou lze osadit trubkovým výměníkem vhodné velikosti podle zvolené aplikace a potřebného výkonu. K nádržím PS2F N+ jsou dodávány příruby pro výměníky s uchycením G 1" nebo G 3/4". Když do příruby není instalován výměník, použije se příruba zaslepovací. Tepelné výměníky jsou z měděných trubek s žebrováním, které zvětšuje povrch trubek a zlepšuje schopnost předávání tepla. V praxi bývá dolní výměník připojen na solární systém a horní většinou slouží k přípravě teplé vody pro domácnost (průtokem). Příprava teplé vody pro domácnost tímto způsobem významně omezuje tvorbu legionelly. Dále mají nádrže devět návarků G 6/4" pro připojení zdrojů tepla, čtyři návarky G 1/2" pro instalaci jímek čidel a jeden návarek G 1/2" pro instalaci pojistného ventilu. Do návarků G 6/4" lze instalovat přímo el. topná tělesa.

TEPELNÁ IZOLACE

Pro nádrže se jako samostatné položky dodávají izolace, které se pro snadnější manipulaci s nádržemi instalují až na místě instalace nádrží. Jedná se o izolace z měkké polyuretanové pěny o síle 100 mm s koženkovým povrchem. Izolace se zapíná pomocí zdrhovadla.

BALENÍ

Nádrže jsou dodávány nastojato na samostatné paletě, ke které jsou přišroubovány, a jsou baleny v bublinkové fólii. V přípalu jsou těsnění, šrouby pro montáž příruby.

ROZMĚRY A TECHNICKÉ INFORMACE

Rozměry

Rozměry

bojler velikost (litry)800
VýrobceREGULUS
Průměrné hodnoceníProdukt nebyl hodnocen
Bez hodnocení
Přidat hodnocení
Máte dotaz k produktu? Napište nám
Odpovíme obratem, nejpozději do několika hodin.
E-mailDotazJméno
Jsme tu pro vás také na telefonu
Jan Kocek
společně to vyřešíme
+420 412 331 111
Po-Pá 8.00-12.00 a 13.00-15.30
Odeslat dotaz
Popis produktuRecenzeMáte dotaz?
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím