Jika

Vybrané oddělení jika neobsahuje žádné zboží. Zvolte prosím jiné oddělení nebo použijte vyhledávání pro nalezení Vámi požadovaného zboží.

Při výběru umyvadla je potřeba určit, zda objednáváte umyvadlo s nebo bez otvoru na baterii

 

JIKA

Vše do koupelny od značky JIKA za skvělé ceny!

Jika - koupelna vašich snů. Vše, co potřebujete do Vaší koupelny nabízí značka Jika za rozumné ceny. Dlouhé roky zkušeností které se datují již od 19. století jsou zárukou kvality produktů Jika. Dá se tedy říci, že je právě Jika nejstarším výrobcem keramiky na celém evropském kontinentu.

Jika původně vyráběla především figurální keramiku a podobné jiné keramické ozdoby. Stejně tak byla Jika první ve výrobě van, umyvadel a dřezů ze žárohlíny. Tu Jika vyrábí již od roku 1920.

Společnost JIKA pochází ze Znojma a byla založena roku 1878. Již od svého vzniku zaujímá místo jedna na českém trhu se sanitární keramikou. Tuto pozici si značka Jika drží dodnes.

Dnes jsou produkty Jika vyráběny ve Znojmě a v Bechini.

Později se Jika spojila se švícarskou firmou LAUFEN a také díky ní Jika podstatně rozšířila svůj sortiment. Produkty Jika jsou vyráběny z přírodních materiálů Výrobky značky Jika jsou designově propracované a vysoce kvalitní a díky tomu jsou oblíbené nejen u nás ale i ve světě.

Dnes Jika i společnost LAUFEN spadají pod firmu Roca a právě díky tomu je Jika součástí největšího výrobce sanitární keramiky na světě. Jika nabízí širokou škálu svých výrobků a také různé cenové kategorie, takže si z nabídky sanitární keramiky Jika vybere opravdu každý.

JIKA získala mezinárodní certifikát ISO 9001 o dodržování jakosti.

Umyvadla Jika, záchody Jika, nebo vany Jika to vše levně na Akoupelnyatopeni.cz

 

Provozovatel