test2

5 nejlepších ohřívačů vody

V internetových i kamenných prodejnách lze zakoupit velké množství ohřívačů vody různých značek. Spotřebitelé si často pokládají otázku, jaký bojler vybrat, aby byl dostatečně výkonný, bezporuchový a měl nízkou spotřebu elektrické energie. U ohřívačů vody bývá nejdůležitější určení spotřeby vody dle počtu osob v domácnosti, podle prostoru výběr svislého a vodorovného ohřívače vody či doba ohřevu. Neméně důležité je i samotné umístění ohřívače, funkce pojistného ventilu a pravidelná údržba.

Po upřesnění technických parametrů přichází na řadu výběr značky a typu ohřívače. S výběrem mohou pomoci různé spotřebitelské organizace a nezávisle časopisy. Jelikož je testování ohřívačů poměrně drahé a časově náročné, příliš testů nenajdete. Z tohoto důvodu jsme se rozhodli sestavit žebříček nejoblíbenějších ohřívačů na českém trhu. Vycházeli jsme z dat zbožového vyhledávače Heureka.cz. Ta sbírá data o prodejích tisíců internetových obchodů a zákazníci zde mohou jednotlivé produkty hodnotit. Podívejte se na aktuální TOP 5 nejlepších ohřívačů vody.

 

1. místo - Dražice OKCE 125

OKCE 125   

Elektrický akumulační ohřívač Dražice OKCE 125 určený pro zavěšení na zeď o objemu 125 litrů. Rozteče kotevních šroubů výrobce zachovává po celou dobu historie výroby pro snadnou výměnu vysloužilých ohřívačů. Je možno také dokoupit závěs na rozteč kotevních šroubů 350 mm.

 

O ohřívači zákazníci na Heurece napsali:

"Česky výrobek se super ochotným servisem. Určtě volba, která se vám do budoucna vyplatí. Rozměrově nahradil téměř přesně dosavadní Tatramat, takže nebylo třeba, kromě konzole, nic měnit. Ohřívá daleko rychleji než náš předchozí bojler. Předchozí dobrá zkušenost s tímto výrobkem,který mi sloužil 21 let"

 
     Prohlédnout produkt na eshopu >  

 

2. místo - Dražice OKCE 100

OKCE 100   

Ohřev Dražice OKCE 100 zajišťuje keramické topné těleso ovládané provozním termostatem a jištěné bezpečnostním termostatem (tepelnou pojistkou). Teplotní rozsah 7-77 °C. Připojovací napětí 1-PE–N/AC 230 V/50 Hz.

 

O ohřívači zákazníci na Heurece napsali:

"Dražice používám stále a jsem spokojen. U nás měl ohřívač životnost 7 roků. Jsme spokojeni s ostatními výrobky Dražic pro jejich kvalitu. Hlavním důvodem k nákupu právě tohoto bojleru byla mnoholetá zkušenost s elektrickým bojlerem, jehož ohřívací těleso je v přímém kontaktu s vodou, což není bez závad. Keramické topné těleso zajistí, jak předpokládám bezproblémový provoz a zaručí minimální údržbu ohřívací nádoby. Navíc jsem četla několik recenzí na výrobce ZD Dražice a nechala jsem si poradit i od instalatérů, kteří bojlery montují a rovněž i oni tyto bojlery chválí."

    Prohlédnout produkt na eshopu >

 

3. místo - Dražice OKC 125

OKC 125   

Kombinovaný akumulační ohřívač Dražice OKC 125 určený pro zavěšení na zeď o objemu 120 litrů. Rozteče kotevních šroubů výrobce zachovává po celou dobu historie výroby pro snadnou výměnu vysloužilých ohřívačů.

 

O ohřívači zákazníci na Heurece napsali:

"Sháněli jsme tento kombinovaný ohřívač vody , jelikož stávající stejné značky se porouchal. Byli jsme s ním spokojení. Protože máme hodně železitou vodu se nám po více jak osmi létech, bezporuchového chodu, pokazil. Dražické el. bojlery užívám dlouhou dobu, zachovávají rozteč úchytů, snadno se dokupují na ně díly."

    Prohlédnout produkt na eshopu >

 

4. místo - Dražice OKCV 160

OKCV 160   

Kombinovaný akumulační ohřívač s vodorovnou pracovní polohou do prostor s nedostatkem místa o objemu 152 litrů. Ohřívač může být upevněn na zdi pomocí dodávaných konzolí nebo připevněn ve vodorovné poloze ke vhodné konstrukci. Vždy je třeba počítat s dostatkem místa nad a pod ohřívačem pro montáž přívodního potrubí.

 

O ohřívači zákazníci na Heurece napsali:

"Bojler z Dražic roku výroby 1986 jsem nedávno měnil a jeho vada byla že tekl.Rozhodl jsem se opět jít do stejné české značky,jelikož tak dlouho vydržel a věřím že vydrž bude alespon 10 let.Dnes ta kvalita už asi nebude taková jako v roce 1986,ale néni to čína.  Jinak ale spokojenost jak s kapacitou, tak s udržením teploty nahřátého bojleru při několikadenním nevyužívání. "

    Prohlédnout produkt na eshopu >

 

5. místo - Tatramat EOV 120

EOV 120   

Tatramat EOV 121 je typ zásobníkového nástěnného elektrického ohřívače vody ve válcovém provedení. Elektrický ohřívač vody EOV 121 je jedinečný svou kvalitou, designem vytvořeným špičkovými designéry, i svými provozními vlastnostmi.

 

O ohřívači zákazníci na Heurece napsali:

"Ohřívač EOV 121 mám již vyzkoušený, je spolehlivý s poměrně dlouhou životností. Jednoduchá instalace. Doporučuji ostatním kdo hledá spolehlivý výrobek. Skvělé parametry: - ohřívá rychle, dlouho drží teplotu, lehká montáž = nízká váha (něco málo přes 40 kg), držák nového bojleru o stejném objemu má držák s roztečí, která sedí na konzole od starého bojleru od stejného výrobce, moderní a hezký (z mého subjektivního pohledu) design."

    Prohlédnout produkt na eshopu >

 

5 nejlepších ohřívačů vody
Článek
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Povolit cookies